Zlín – Wenecja: ponad 183,5 punktu w meczu

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
20 Widoki

Nasze przewidywania: Zlín – Wenecja: ponad 183,5 punktu w meczu

29.02.2024 17:00

Przed nami dwie ostatnie kolejki sezonu zasadniczego w Ekstralidze Piłki Siatkowej Mężczyzn, w których toczyć się będzie walka o ostatnie miejsce w rundzie wstępnej.

Kluczowy mecz dla czołowej dziesiątki zostanie rozegrany w Zlinie, gdzie zagrają zajmujący dziesiąte miejsce Venice nad Jizerou. Goście są w lepszej sytuacji wyjściowej, drużyna gospodarzy ma cztery punkty straty. Ich motywacja jest inna, na ostatnim miejscu w tabeli starają się uniknąć barażu i ewentualnego spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej, w której występują nieprzerwanie od 35 lat.

Zlín utrzymuje się blisko dna z powodu słabego wyniku u siebie (2-8), wygrywając mecz otwarcia z Ústí w swojej hali, ale potem tylko zadowalając swoich fanów pięciosetową wygraną z Beskidami. Tak czy inaczej, Zlín zdołał wygrać co najmniej jednego seta ze wszystkimi przeciwnikami u siebie, z wyjątkiem meczów z czołową dwójką (Lvi Praha, Kladno), a wiele setów rozstrzygało się w wyrównanych końcówkach.

Wenecja skorzystała ze swojej specyficznej hali, nie grała zbyt wiele na zewnątrz, zdobywając tylko sześć punktów na obcych boiskach i rozgrywając najmniej setów (9) ze wszystkich uczestników zawodów. Teraz jednak muszą popracować także w Zlinie, gdzie w zeszłym sezonie w trzech pojedynkach wygrali tylko jednego seta.

Na co postawić:

Obie drużyny idą na całość, można spodziewać się przeciągania liny w każdej wymianie i bardzo długiego meczu. W końcu pierwszy w Wenecji musiał rozstrzygnąć tie-break. Łączna liczba punktów w meczu może sięgnąć 200.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker