Shelbayh A. – Kopriva V.: 2

PLbookmaker
22 kwietnia, 2024
15 Widoki

Nasza wskazówka: Shelbayh A. – Kopriva V.: 2

22.04.2024 14:00

Vít Kopřiva zagrał bezpośrednio w turnieju głównym ATP w Monachium w zeszłym tygodniu, ale w pierwszej rundzie otrzymał bardzo trudne losowanie w postaci Brytyjczyka Jacka Drapera. Stoczył dość ciekawy pojedynek ze zdecydowanym faworytem, w którym zaprezentował bardzo ładny tenis. Przegrał 1:6, 7:5, 4:6, ale zdecydowanie potwierdził, że clay jest jego ulubioną nawierzchnią i potrafi na niej pokonywać znacznie lepszych przeciwników.

Oczywiście chciałby to wykorzystać na turnieju Masters w Madrycie, ale najpierw musi się zakwalifikować. W pierwszej rundzie zmierzy się z Abedallahem Shelbayhem z Jordanii, który ma zaledwie 20 lat i należy do 100 najlepszych na świecie. Kopriva grał już z nim raz i przegrał, ale było to w zeszłym roku na korcie twardym, który jest mocną nawierzchnią Shelbayha. Jeśli chodzi o korty ziemne, nie przepada za nimi, ale ponieważ chce grać wśród najlepszych, co jest jego celem, nie będzie ich unikał.

Na co postawić:

Nettle to zawodnik grający na kortach ziemnych, co pokaże w poniedziałek w Madrycie. Pomści porażkę z Shelbayhem z zeszłorocznego challengera w Bahrajnie (twarda nawierzchnia) i awansuje do ostatniej rundy kwalifikacji.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

IVIBETPostaw na Ivibet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!!
Autor PLbookmaker