Toronto – St. Louis: St. Louis powyżej 2,5 gola

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
23 Widoki

Nasz typ: Toronto – St. Louis: St. Louis powyżej 2,5 gola

14.02.2024 01:07

Forma St. Louis w ostatnich tygodniach jest niesamowita. The Blues wygrali siedem z ostatnich ośmiu spotkań, rozkwitają ofensywnie, a nawet zdominowali ostatni mecz w Montrealu 7-2. Dzięki tym wynikom awansowali na ósme miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej i chcieliby wykorzystać swój występ w następnym meczu w Toronto.

Maple Leafs to bez wątpienia jakościowa drużyna pod względem ofensywnym. Jeśli chodzi o obronę i bramkarza, jest nieco gorzej. Ponadto w drużynie gospodarzy zabraknie Morgana Reilly’ego, który we wtorek ma rozprawę dyscyplinarną za krzyżowe uderzenie w głowę Ridly’ego Greiga z Ottawy.

Chociaż ofensywnie Toronto może wyprzedzić swoich przeciwników, będą musieli ciężko pracować, aby zatrzymać impet. Bramkarz i brak Reilly’ego zdecydowanie nie grają na ich korzyść.

Na co postawić:

W meczach pomiędzy Toronto i St. Louis w ostatnich latach padało wiele bramek, a jeśli dodamy do tego fakt, że Toronto od dłuższego czasu ma problemy w tylnych liniach, St. Louis może na tym skorzystać. The Blues zdobyli trzy lub więcej bramek w siedmiu z ostatnich ośmiu spotkań i będą kontynuować tę passę w kolejnym meczu.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker