Zbrojovka Brno – Tábor: każda drużyna strzela gola/UN

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
21 Widoki

Nasza wskazówka: Zbrojovka Brno – Taborsko: każda drużyna strzeli gola/UN

09.03.2024 18:00

Trzecie miejsce barażowe zostanie rozegrane w sobotni wieczór na Srbskiej, na której przed meczem zaskakująco z jednopunktowym prowadzeniem znajduje się Tabor.

Zbrojovka pokona najsilniejszą obronę rozgrywek, Jihočeši byli jedyną drużyną, która zepchnęła swoją średnią zdobytych bramek poniżej jednego, utrzymali dziewiąte zero w sezonie w wiosennym domowym otwarciu przeciwko Chrudimowi, ale remis 0:0 nie zadowolił ich zbytnio. Faktem jest, że w Táborze brakowało ich najlepszego jesiennego strzelca Dordicia oraz dwóch innych graczy, którzy wrócili na mecz w Brnie.

W południowomorawskiej metropolii znów zawrzało w tym tygodniu, gdy okazało się, że ogłoszona w ubiegłym roku z wielką pompą sprzedaż akcji klubu po raz kolejny poszła na marne, a więc właścicielem pozostaje znienawidzony przez kibiców Václav Bartoněk. Tymczasem drużyna straciła kolejne cenne punkty z Duklą (3:3). Przed meczem na Julisce remis mógł brać w ciemno, ale jak się jest trzy oczka wyżej, to logiczne, że jest się wściekłym. W każdym razie pozytywem było to, że Zbrojovka punktowała nawet bez zdystansowanego kanoniera Řezníčka.

Na co postawić:

Brno zmaga się z Serbią (3-1-4), a obstawianie zwycięstwa gospodarzy po niskich kursach jest przegranym przedsięwzięciem. Po powrocie najlepszych strzelców lepiej postarać się, aby obie drużyny zdobyły bramkę – zdarzyło się to cztery razy w pięciu meczach drugiej ligi.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker