Trinec – Liberec: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
25 Widoki

Nasza wskazówka: Trinec – Liberec: 1

02.02.2024 17:00

Obie drużyny rozegrały mecz w środku tygodnia z różnymi wynikami. Trinec bezpiecznie pokonał u siebie Kladno w meczu, w którym nawet za bardzo się nie spocił (5:0), podczas gdy Liberec udał się do Pragi, gdzie przegrał 1:4.

Drużyna Ocelara i tym razem jest w lepszej sytuacji wyjściowej. Trzyniec nie musiał nigdzie podróżować, dzięki czemu jest w pełni sił na mecz. Liberec natomiast będzie musiał przejechać pół kraju przeciwko drużynie, która jakościowo odstaje od reszty ligi jak Pardubice czy Sparta. Chociaż Białe Tygrysy odniosły sukces w ostatnim spotkaniu, to drużyna gospodarzy jest w lepszej sytuacji (4:1, 3:1, 1:4).

Trinec jest drugą najlepszą drużyną w lidze za Litvínovem na swoim lodowisku, mając obecnie passę trzech zwycięstw w regulaminowym czasie gry, w tym dogrywki, do sześciu przed swoimi kibicami. Drużyna gospodarzy może również liczyć na znacznie lepszą defensywę, strzelając o 30 bramek mniej niż Liberec. Ponadczasowy Martin Ruzicka przewodzi produktywności całych rozgrywek, a w wieku 38 lat został ponownie zaproszony do reprezentacji narodowej. To właśnie jego mini pojedynek z Tomasem Fillipim (obaj 46 punktów) o pozycję najbardziej produktywnego zawodnika nada temu pojedynkowi dodatkowego ładunku.

Nieco gorzej prezentują się zawodnicy z północy, którzy nie zdołali wygrać trzech z czterech ostatnich meczów na obcym terenie. Chociaż goście nadal dominują w statystykach umiejętności w obronie (57%), co jest pożądaną bronią przeciwko niektórym zespołom, Trzyniec jest jednym z najlepszych w obronie w rozgrywkach (52%). Z drugiej strony Liberec jest najbardziej konsekwentną drużyną w rozgrywkach i nie gra dobrze w osłabieniu.

Na co postawić:

Gorsza dyscyplina, częściowe zmęczenie podróżą i zdecydowanie bardziej penetrująca linia defensywna przemawiają na niekorzyść Liberca. Trinec powinien wygrać z North Boys po raz trzeci w tym sezonie. Numer jeden.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

20BETPostaw na 20bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker