Wolfsburg – Brema: obie drużyny strzelają gola – TAK

20 października, 2024
4 Widoki

Nasze przewidywania: Wolfsburg – Brema: Obie drużyny strzelą gola – TAK

20.10.2024 17:30

Siódma kolejka zakończy się na Volkswagen Arena, gdzie Wolfsburg zmierzy się z Werderem Brema. Obie drużyny są sąsiadami w tabeli i chcą awansować do górnej połowy peletonu Bundesligi.

Wolfsburg wygrał w Bochum (3-1) przed przerwą reprezentacyjną i strzelił dwa gole z rzędu po raz pierwszy w tym sezonie, ale w końcu potrzebują zwycięstwa u siebie. „Wilki” przegrały swój ostatni mecz u siebie ze Stuttgartem (2:2), ale wcześniej dwa razy trafiły do pustej bramki i weszły do połowy z takim samym wynikiem. Czy podopiecznym Ralpha Hasenhüttla uda się zakończyć oczekiwanie na domowe zwycięstwo?

Brema przegrała z Freiburgiem o włos i w czterech poprzednich meczach ligowych na przemian wygrywała na wyjeździe i przegrywała u siebie. Werder, podobnie jak gospodarze, zmagał się z problemami na własnym boisku, ale na wyjeździe czuje się jak przysłowiowa ryba wyjęta z wody i pozostaje niepokonany (2-1-0) po trzech występach.

Na co postawić:

Patrząc na wyniki tych drużyn, spodziewam się, że wynik zmieni się przynajmniej raz po obu stronach. Sprawdziłoby się to w ostatnich siedmiu spotkaniach pomiędzy tymi drużynami na Volkswagen Arena.