Anaheim – Los Angeles: Anaheim +1.5

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
15 Widoki

Nasz typ: Anaheim – Los Angeles: Anaheim +1,5

10.04.2024 04:07

Ten mecz może być pułapką dla faworyzowanego Los Angeles. Kings wygrali 3 mecze z rzędu i są na dobrej pozycji, aby pozostać w playoffach, ale byli pod dużą presją w meczu z Vancouver i pokonali tylko słabe San Jose 2-1. Fani mają nadzieję, że zobaczą grywalną wersję swojej drużyny, gdy playoffy rozpoczną się za dwa tygodnie.

Ale ten mecz to miejskie derby, a Anaheim (mimo że wciąż jest jedną z najgorszych drużyn w rozgrywkach) nie gra ostatnio słabo. Zdobyli punkt za remis w regulaminowym czasie gry, remisując z St. Louis przy stanie 5-5 dzięki dwóm bramkom w końcówce. Chociaż raz był bardziej aktywny. Ducks oddali 38 strzałów, jak na nich to bardzo dużo. Wcześniej przegrali na wyjeździe w Seattle, ale udało im się również pokonać Calgary na wyjeździe.

W zaawansowanych statystykach mają nawet lepszy wynik niż Kings w ciągu ostatnich ośmiu dni. Mają 49 procent oczekiwanych bramek, Kings 44 procent. Zajmują nawet piąte miejsce w NHL pod względem procentu niebezpiecznych strzałów na bramkę z wynikiem 61 procent. Kings są w samym środku tabeli z wynikiem 50 procent. Mają 13-procentowy wskaźnik skuteczności strzałów.

Kings wciąż są faworytem, ale dla Ducks to ważny mecz, bo ostatni w tym sezonie i chcieliby utrudnić rywalowi awans do playoffów.

Na co postawić: Derby miasta to zawsze inny rodzaj meczu. Kings mają moc, ale Ducks grają ostatnio całkiem nieźle i będą chcieli wygrać ten mecz trochę bardziej niż inni. Gra z handicapem gospodarzy może się opłacić.

Zaufanie: 8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker