Vallecano – FC Sevilla: Podwójna szansa: remis

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
18 Widoki

Nasz typ: Vallecano – FC Sevilla: Podwójna szansa: remis

05.02.2024 21:00

Sevilla w ostatniej kolejce zdołała przełamać passę czterech ligowych porażek z rzędu, ale z domowego meczu z Pampeluną wywiozła tylko punkt (1:1). Tym samym Andaluzyjczycy nie wygrali jeszcze w lidze w tym roku kalendarzowym. Nie pomogła również (kolejna) zmiana trenera. Quique Sánchez Flores co prawda zaliczył zwycięski debiut w Granadzie, ale od tego czasu ma bilans 0-1-4 w lidze, a Sevilla wciąż jest bardzo zagrożona spadkiem (17. miejsce). Od początku ligi zanotowali zaledwie trzy zwycięstwa w 22 kolejkach, co jest naprawdę szaloną liczbą dla panujących mistrzów Ligi Europy.

W Vallecas nastroje również nie są najlepsze. Rayo wygrało tylko jeden z ostatnich dwunastu meczów ligowych (1-5-6), przez co spadło z ósmego na trzynaste miejsce w tabeli. Mają nawet drugi najgorszy wynik u siebie w lidze (1-5-4).

Na co postawić:

Biorąc to pod uwagę, obie drużyny zmagają się z problemami, więc nie jest łatwo postawić pieniądze na którąkolwiek z nich. Możemy spodziewać się bardzo wyrównanego meczu, co sugerują również wyniki poprzednich spotkań między tymi dwoma zespołami (2:2, 1:1, 1:0, 1:1). Dlatego zakład na remis w podwójnej szansie może nie być złym wyborem.

Pewniaki:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

IVIBETPostaw na Ivibet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!!
Autor PLbookmaker