Man. United – West Ham: Strzelone bramki: +3,5

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
19 Widoki

Nasze przewidywania: Man. United – West Ham.

04.02.2024 15:00

Kluczowe starcie w walce o czołową szóstkę zobaczymy na słynnym Old Trafford, gdzie Manchester United przywita West Ham, który przywiezie tutaj jednopunktową przewagę, wiedząc, że wygra pierwszy wzajemny pojedynek 2:0.

Manchester United wyrwał dwa punkty z prowadzenia Młotów w ostatniej kolejce, gdzie wygrali 4-3 na terenie Wolves w dramatycznej końcówce, choć pozwolili sobie na odrobienie deficytu 3-1. Marcus Rashford strzelił pierwszego gola dla zwycięzców, częściowo naprawiając swoją reputację po skandalu związanym z nocną imprezą. Jednak United nadal spisują się nieregularnie, o czym świadczy ich rekord w ostatnich ośmiu występach ligowych (3-2-3).

West Ham zawiódł w ostatniej kolejce, kiedy zremisował u siebie z Bournemouth i był to ich trzeci remis z rzędu. Ale przedłużył również swoją obecną passę niepokonanych w Premier League do sześciu meczów (3-3-0), co oznacza najdłuższą taką passę od września 2021 roku, kiedy to strzelił gola w siedmiu kolejnych meczach. Co więcej, nie można wykluczyć przedłużenia tej passy, w końcu West Ham radził sobie przyzwoicie w swoich poprzednich meczach na terenie przeciwników z pierwszej dziesiątki (3-0-2).

Na co postawić:

W ostatnich czterech meczach ligowych Manchesteru United nie brakowało bramek – co najmniej cztery padły w trzech z nich, a United za każdym razem strzelali co najmniej dwa razy, co miało miejsce w ich ostatnim występie w Pucharze Anglii w czwartym Newport. Możemy więc oczekiwać obfitej uczty na Old Trafford.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

IVIBETPostaw na Ivibet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!!
Autor PLbookmaker