FC Sevilla – Real Sociedad: Wynik meczu – podwójny typ: Sevilla przegrała

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
18 Widoki

Nasza prognoza: FC Sevilla – Real Sociedad: Wynik meczu – podwójny typ.

02.03.2024 14:00

Sevilla będzie chciała w sobotę wykorzystać fakt, że Real Sociedad przeżywa swój najsłabszy okres w tym sezonie. Baskowie niespodziewanie odpadli w półfinale Copa del Rey przeciwko Mallorce (0-0 na wyjeździe, 1-2 po dogrywce w rewanżu u siebie), zagrali też słabo w półfinale Ligi Mistrzów (0-2 w Paryżu) i wygrali tylko jeden z ostatnich pięciu meczów w La Liga (1-2-2). Tydzień temu przegrali 1-3 u siebie z Villarrealem, a we wtorek z Mallorcą we wspomnianym rewanżu półfinału Pucharu Krajowego.

Sevilla natomiast przeżywa raczej bardziej udaną passę w kontekście dotychczasowych wyników. W ostatniej kolejce przegrali z liderującym Realem Madryt, ale na Santiago Bernabéu polegli jedną bramką (0:1). Andaluzyjczycy zdobyli osiem punktów (2-2-0) w czterech poprzednich meczach ligowych.

Na co stawiać:

Obecna forma obu drużyn wyrównuje szanse, a nawet czyni gospodarzy nieznacznym faworytem meczu, choć Sevilla zajmuje dopiero 15. miejsce, podczas gdy goście są na 7. miejscu. Erreale jednak ostatnio naprawdę borykają się z problemami, a dodatkowo rozdrabniają swoje siły w trzech rozgrywkach, co wydaje się zbierać swoje żniwo w późniejszych etapach sezonu. Przegrana Sevilli.

Pewność siebie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker