Teplice – Slovácko: każda drużyna strzeli TAK

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
17 Widoki

Nasza rada: Teplice – Slovácko: każda z drużyn strzeli gola na TAK

16.03.2024 18:00

Slovácko zdobyło dziewięć punktów z rzędu przeciwko Teplicom i wygrało ostatnie siedem meczów, ale obecna forma i warunki domowe nieco faworyzują Szklarzy.

Jasne, Teplice opuściły Eden w niedzielę, pokonując Slavię 0:4, ale zdobyły przyzwoite 11 punktów z poprzednich pięciu wiosennych meczów, co daje im dystans do grupy i tytułu. Labik, Hronek, Fila, którzy są gośćmi Slavii w Stínadach, nie mogli zagrać przeciwko Sešiovans. Trener Zdenko Frt’ala nie usprawiedliwiał nieobecności, jeśli krytykował, to z wielkim szacunkiem, z jakim zaczęli goście. W każdym razie jest w stanie podnieść zawodników, przez rok uczynił z Teplic spójną drużynę, która szczególnie u siebie odbiera punkty drużynom z pierwszej trójki (Pilzno 1:0, Sparta 1:1, Slavia 0:0), na Stínadach przegrali w tym sezonie tylko z Pardubicami i Ostrawą. Solidna obrona Teplic została połączona z efektownym atakiem, podczas gdy jesienią Teplice zdobyły tylko cztery bramki u siebie, wiosną zdobyły już osiem. Fila strzelił cztery, Egipcjanin Yasir trzy.

Slovácko nie obudziło się jeszcze z zimowego snu, rozbijając się cztery razy i wygrywając tylko na ostatnim terenie Karwiny, gdzie miało przewagę długiej gry w przewadze i kopnęło ostry rzut karny. Ich najgorszy występ miał miejsce w ostatniej rundzie u siebie przeciwko Jablonecowi (0:1), co przyznał trener Martin Svědík. Drużyna wygląda na ospałą, pozbawioną energii, walczącą o szanse, popełniającą błędy w obronie, bez kontuzjowanego kapitana Kadleca, a bramkarz Heča wygląda niepewnie. Klub z Hradiště zaczyna się wyczerpywać w swoim starzejącym się składzie, który nie potrafi wkomponować nowych i młodszych zawodników. Wciąż jednak zajmują czwarte miejsce, na którym pozostaną bez względu na wynik sobotniego starcia.

Na co postawić:

Teplice mają największą szansę na pokonanie niepopularnego przeciwnika od lat. Rozstawienie z numerem jeden to prawdziwa okazja, ale Slovácko nigdy nie powinno być spisywane na straty, pomimo spadku formy, biorąc pod uwagę ich rekord wyjazdowy i fakt, że są piątą najlepszą drużyną w F:L i strzelili gola w siedmiu z jedenastu meczów. Bezpieczniej jest postawić na to, że obie drużyny trafią w bramkę.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker