Udinese – Inter: Inter wygrywa i odpada +1,5 g

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
21 Widoki

Nasz typ: Udinese – Inter: Inter wygra i spadnie +1,5g

08.04.2024 20:45

Zajmujące czternaste miejsce Udinese zremisowało 1-1 z Sassuolo w ostatniej kolejce i utrzymało trzypunktową przewagę nad strefą spadkową. Liderzy ligi, Inter, potwierdzili swoją dominację, łatwo pokonując Empoli (2-0) i notując 19. czyste konto w pierwszych 30 kolejkach.

Udinese odnotowało pewną poprawę od początku lutego, przegrywając tylko dwa razy (2-4-2), a obie drużyny wygrywały w czterech z ostatnich sześciu okazji. Wciąż jednak nie jest to wielki hit u siebie – Bianconeri nie wygrali tutaj sześć razy z rzędu (0-3-3) i ogólnie udało im się to tylko raz w tym sezonie!

Inter ma ligowe obowiązki tylko do końca sezonu, a biorąc pod uwagę ich tegoroczną formę, ich celem prawdopodobnie pozostanie pobicie rekordu punktów należącego do Juventusu (102). Inter może zdobyć nawet 103 punkty, ale musi wygrać wszystkie pozostałe mecze. Ich bilans wyjazdowy (12-2-0) sugeruje jednak, że nie jest to aż tak duży problem.

Na co postawić:

Inter wygrał pięć z ostatnich sześciu meczów i ich dominacja będzie kontynuowana. W ostatnich trzech okazjach zdobyli co najmniej cztery gole w tych pojedynkach.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker