Mensik J. – Davidovich Fokina A.: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
17 Widoki

Nasza rada: Mensik J. – Davidovich Fokina A.: 1

28.02.2024 15:00

Jakub Menšík ma za sobą bardzo dobry początek sezonu. Utalentowany Czech praktycznie z tygodnia na tydzień poprawia swoją pozycję w rankingach. W poniedziałek po raz pierwszy znalazł się nawet w elitarnej setce, której jest najmłodszym członkiem jako 18-letni nastolatek na 87. miejscu.

Sezon rozpoczął od finałowego występu w Challengerze w Canberze. Na Australian Open dotarł do drugiej rundy turnieju głównego poprzez kwalifikacje, w których pokonał faworyzowanego Polaka Hurkacza w pięciu setach. W zeszłym tygodniu zachwycił świat tenisa swoim ostatnim występem w turnieju ATP w Doha w Katarze.

Pochodzący z Prostejova zawodnik w rundzie otwarcia odniósł życiowe osiągnięcie, wygrywając 7:6 i 6:4 z Alejandro Davidovichem Fokiną, z którym zanotował swoje pierwsze zwycięstwo na kortach ATP. Los chciał, że Mensik również zmierzy się z hiszpańskim tenisistą w Dubaju, jedną rundę dalej w ósmej rundzie.

Na co postawić:

Agresywna gra Czechowa opłaciła się w meczu z Davidovichem Fokiną tydzień temu i nie ma powodu, dla którego nie miałaby się sprawdzić w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Żywiołowy Mensik skalpował takich zawodników jak Rubljov, Murray i Monfils. W Dubaju udało mu się już zaskoczyć byłego nr 12 na świecie, Chorwata Čoricia. Kurs 2,10 jest w tym przypadku po prostu koniecznością.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker