Sevastova A. – Riera J.: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
20 Widoki

Nasz typ: Sevastova A. – Riera J.: 1

27.02.2024 17:00

Anastasija Sevastova z Łotwy powróciła na korty w lutym po urlopie macierzyńskim i zdołała dotrzeć do ćwierćfinału w swoim pierwszym turnieju w Cluj w Rumunii. Będzie starała się wykorzystać ten sukces w Austin w USA, gdzie zmierzy się z dwudziestojednoletnią Argentynką Julią Rierą.

Riera otworzyła swój sezon w Brisbane w Australii, gdzie zaskakująco przeszła od kwalifikacji do ósmej rundy. W kolejnych turniejach nie udało jej się jednak poprawić tego wyniku. Na Australian Open odpadła w kwalifikacjach, a na słabo obsadzonym turnieju WTA 125 (odpowiednik męskiego Challengera) w Puerto Vallarta zakończyła rywalizację w ósmej rundzie.

Chociaż Sevastovej wyraźnie brakuje doświadczenia w grze, pokazała w Cluj, że nie zapomniała o tenisie. Jako kolejna z długiej linii tenisowych matek, nadal chce udowodnić, że w wieku 33 lat może pozostawić po sobie bardziej znaczący ślad na najlepszych torach, nawet jeśli jest świadoma, że nie osiągnie swojej dawnej pozycji (była nr 11 na świecie).

Na co postawić:

Sevastova to wysokiej jakości tenisistka z różnorodnymi uderzeniami, czego na razie brakuje Rierze. Zwyciężczyni czterech turniejów WTA zwyciężyła w Austin w USA i będzie kontynuować swój turniej w Cluj.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker