Korda S. – Sinner J.: Sinner J./+18,5

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
17 Widoki

Nasz wybór: Korda S. – Sinner J.: Sinner J./+18,5

10.04.2024 12:20

Jannik Sinner był nieco zaniepokojony na początku sezonu na kortach ziemnych. Przystąpi do niej jako najlepszy zawodnik tego sezonu, po tym jak szalał na betonowych kortach i zdobył trzy tytuły z czterech rozegranych turniejów. Jednak clay nie jest ulubioną nawierzchnią Włocha i potwierdził to w Miami, gdzie w rozmowie z dziennikarzami po wygranym finale powiedział, że nie cieszy się na swoje pierwsze turnieje na cegle, ponieważ zawsze zajmuje mu sporo czasu, aby przyzwyczaić się do nawierzchni i zacząć grać na niej tak, jak by chciał.

Obawy mogą być jednak nieuzasadnione. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę, że forma Sinnera jest po prostu fenomenalna i lepszego zawodnika od niego w tym sezonie nie znajdziemy. Będzie chciał to potwierdzić również w Monte Carlo, gdzie nie miał łatwego losowania w rundzie otwarcia – zagra z Sebastianem Kordą.

Syn Petera Kordy zrobił furorę w Monte Carlo w pierwszej rundzie, niespodziewanie demolując Alejandro Davidovicha Fokina 6:1, 6:2. W drugiej rundzie może więc zmierzyć się z drugim rozstawionym Sinnerem i spróbować zaskoczyć zawodnika, który miał wolny los w rundzie otwarcia.

Na co postawić:

Na początku ubiegłego sezonu Korda zdołał pokonać Włocha w dwóch setach na betonie w Adelajdzie, ale od tego czasu gra Amerykanina raczej stanęła w miejscu, podczas gdy Sinner poprawił się w prawie wszystkich obszarach swojej gry, czy to w poruszaniu się po korcie, czytaniu gry, celności strzałów czy serwowaniu. To nie będzie łatwy mecz dla Sinnera, ale wygra. Rozegra co najmniej 19 meczów na raz.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker