Azarenka V. – Boulter K.: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
19 Widoki

Nasza wskazówka: Azarenka V. – Boulter K.: 2

25.03.2024 18:35

Brytyjka Katie Boulter wygrała ważny turniej WTA w San Diego na początku marca, świętując nie tylko swój drugi tytuł w karierze na najwyższym torze, ale co ważniejsze, przebicie się do pierwszej trzydziestki światowego rankingu. Dwa tygodnie temu miała słaby moment w turnieju WTA 1000 w Indian Wells, gdzie zakończyła rywalizację w drugiej rundzie, ale w Miami wróciła do formy. Dzięki swojemu tenisowi na wszystkich kortach wyprzedziła już Brendę Fruhvirt, a zwłaszcza Beatriz Haddad Maio w ósmej rundzie.

Boulter zmierzy się teraz z trzydziestoczteroletnią Wiktorią Azarenką, która również zakończyła turniej w Indian Wells w drugiej rundzie i w Miami chce się zrehabilitować.

W trzeciej rundzie Azarenka zmierzyła się z Chinką Qin Wen Cheng, która zajmuje siódme miejsce w rankingu WTA. Jednak Cheng nie grała w tenisa od czasu dotarcia do finału Australian Open, co ułatwiło Azarence zadanie. Z drugiej strony Boulter jest w dobrej formie, pomimo porażki na IW.

Na co postawić:

Chociaż Azarenka jest nieznaczną faworytką meczu, Boulter gra najlepszy tenis w swojej karierze w tym sezonie. Szczególnie wyróżnia ją umiejętność znalezienia skutecznej taktyki z trenerem Lukiem Milliganem na różnych przeciwników, ponieważ nie jest zawodniczką o jednym dedykowanym stylu. Tak też będzie w przypadku Azarenki, a Boulter będzie chciała dotrzeć do ćwierćfinału w Miami.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker