Salernitana – Empoli: 02

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
19 Widoki

Nasza rada: Salernitana – Empoli: 02

09.02.2024 20:45

Walkę o zbawienie zobaczą kibice w Salerno, gdzie wciąż ostatnia u siebie Salernitana przywita przedostatnie Empoli, a obie drużyny zdobyły w ostatniej kolejce punkt za bezbramkowe remisy.

Salernitana przerwała passę czterech porażek 1-2 w Turynie, gdzie zremisowała 0-0, ale wciąż jest pięć punktów za najbliższymi rywalami. To może się zmienić teraz, gdy goszczą u siebie Empoli, ale biorąc pod uwagę, że podopieczni trenera Inzaghiego zdobyli cztery ostatnie punkty na ziemi swoich przeciwników, może to nie być tak duża przewaga. Salernitana jest wyraźnie najgorsza na własnym terenie w tym sezonie (1-4-7) i straciła tutaj 24 bramki.

Empoli zrobiło kolejny krok naprzód pod wodzą nowego trenera Nicoli, gdy zremisowało 0-0 z Genoą, zdobywając bramkę w trzecim meczu ze specjalistą od ratowania życia na ławce. Empoli znacznie poprawiło swoją defensywę w tych spotkaniach, tracąc tylko jedną bramkę (z Juventusem) i to właśnie ich dobrze zorganizowana obrona może pomóc im w zdobyciu kolejnego punktu.

Na co postawić:

Znacznie odmłodzona Salernitana, która dokonała wielu zmian pod koniec okienka transferowego, zaprezentowała w Turynie występ, który został nazwany „anty-piłką nożną”. Z drugiej strony, goście robią postępy w każdej rundzie i wyraźnie mają plan, który potwierdzą na południu Włoch. Z Salernitaną nie przegrali żadnego z pięciu dotychczasowych meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej od 2021 roku (3-2-0).

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker