Tiafoe F. – Draper J.: 1

PLbookmaker
13 czerwca, 2024
17 Widoki

Nasz typ: Tiafoe F. – Draper J.: 1

14.06.2024 11:00

Mecz pomiędzy Jackiem Draperem i Francesem Tiafoe może być tym, w którym papierowe założenia nie znaczą tak wiele. Chociaż Draper jest Brytyjczykiem, nie grał tak dużo na trawie jak bardziej doświadczony Amerykanin Tiafoe. Udało mu się wygrać turniej w Stuttgarcie w Niemczech w zeszłym roku, a także był w ósmym finale Wimbledonu, gdzie dotarł do trzeciej rundy jeszcze trzy razy.

Tiafoe, który chce obronić swoje trofeum z zeszłego roku w Stuttgarcie, jest papierowym underdogiem przed meczem, ale fakt, że pokonał Drapera w ich jedynym dotychczasowym meczu, przemawia na jego korzyść. Wie, jak gra młody Brytyjczyk i za co płaci.

Tiafoe miał wolny los w rundzie otwarcia i pokonał Niemca Yannicka Hanfmanna w dwóch setach w ósmej rundzie. Draper wszedł do turnieju z dwusetowym zwycięstwem nad Sebastianem Ofnerem w pierwszej rundzie i pokonał borykającego się z problemami Amerykanina Girona 6-4, 3-6, 6-3 w ósmej rundzie.

Na co postawić:

Amerykanka Frances Tiafoe jest bardziej doświadczoną tenisistką i w swojej karierze zebrała już kilka ciekawych wyników na trawie. Draper jest wciąż nowicjuszką w szerokim świecie, co będzie główną różnicą między tymi dwiema tenisistkami. Progres Tiafoe jest zdecydowanie warty uwagi.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker