Finlandia – Czechy: zwycięzca meczu do decyzji – Czechy

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
19 Widoki

Nasze przewidywania: Finlandia – Czechy.

10.02.2024 12:00

Finlandia nie radzi sobie w tym sezonie na Euro Hockey Tour. Chociaż Finowie zdołali pokonać Szwajcarię we wszystkich trzech meczach, zostali pokonani w pojedynkach ze Szwecją i Czechami. W tabeli EHT zajmują dopiero trzecie miejsce, wyprzedzając kompletnie nieporadnych Szwajcarów.

Nieco inaczej wygląda sytuacja wokół reprezentacji Czech. Czesi grają dobry hokej pod wodzą Radima Rulíka i walczą ze Szwecją o pierwsze miejsce w EHT. Udało im się raz pokonać Szwedów i dwa razy przegrać, dlatego zajmują drugie miejsce. Przeciwko Szwajcarom i Finom wygrali wszystkie mecze.

Jeśli chodzi o mecze z Finlandią, drużyna skupiona wokół Rulíka wygrała Karjala Cup w listopadzie 7:3, kiedy to Czechom udało się dwukrotnie zdobyć bramkę w przewadze. Stracili początkowe prowadzenie 3:0, ale od stanu 3:3 byli jak dobrze naoliwiona maszyna. W grudniu na Swiss Hockey Games Finlandia zdołała wygrać pierwszą tercję, ale w dalszej części gry defensywnej czeska drużyna odwróciła wynik po bramkach Tomáška i Kovařčíka i wygrała 2:1.

Finlandia rozpoczęła trwające Beijer Hockey Games od zwycięstwa 4:2 nad Szwajcarią, czego można było się spodziewać. Z drugiej strony, Czesi nie zdołali wykorzystać prowadzenia 1:0 nad Szwecją, z którą przegrali 1:4 po ofensywnie słabym i niesolidnym występie.

Na co postawić:

Czesi mogą to zrobić na Finlandii w tym sezonie. Finowie są za czeską i szwedzką drużyną i do tej pory pokonali tylko Szwajcarów w EHT. Drużyna Radima Rulíka potwierdzi swój sukces przeciwko Finom i może wygrać w sobotę.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker