Putintseva Y. – Ostapenko J.: 1

PLbookmaker
8 lipca, 2024
10 Widoki

Nasza wskazówka: Putincewa J. – Ostapenko J.: 1

08.07.2024 16:00

Julia Putincewa łapie ślinę na trawie i wykonuje prawdopodobnie tenis swojego życia. Wygrała próbę generalną w Birmingham i zdołała pokonać Angelique Kerber, będącą w formie Katerynę Siniakovą i, co najważniejsze, numer jeden na świecie Igę Shwiatek na Wimbledonie, co było sensacją pierwszej klasy. Chociaż prawdą jest, że Shwiatek nie jest doskonałym graczem na trawie, porażka z Putintsevą była szokiem dla wszystkich.

Putincewa, która po raz pierwszy w karierze dotarła do ósmego finału Wimbledonu, o miejsce w ćwierćfinale zagra z Łotyszką Jeleną Ostapenko. Jest to zawodniczka, z którą zremisowała 2-2 w meczach.

Ostapenko nie była w idealnej formie w okresie poprzedzającym Wimbledon, wygrywając tylko jeden mecz, ale doskonale wykorzystała korzystne losowanie w All England Club. Pokonała Ajlę Tomljanovic, Darię Snigur i Bernardę Perę.

Na co postawić:

Putincewa gra rewelacyjnie. Wygrała osiem meczów z rzędu, co czyni ją aspirantką do ćwierćfinału Wimbledonu. Ostapenko jest nieznaczną faworytką, ale tutaj możemy wyraźnie polecić triumf Kazachki i zagrać słabszego.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker