Niemcy – Szkocja: mecz/liczba goli 1/-4,5

PLbookmaker
14 czerwca, 2024
19 Widoki

Nasz typ: Niemcy – Szkocja: mecz/liczba bramek 1/-4,5

14.06.2024 21:00

Gospodarzem meczu otwarcia Mistrzostw Europy będzie tradycyjnie kraj-gospodarz, a Niemcy powitają Szkocję na wyprzedanej Allianz Arena w Monachium.

Zarówno według bukmacherów, jak i graczy, zdecydowanym faworytem meczu jest drużyna gospodarzy. W każdym razie Niemcy będą pod większą presją niż goście, a cały kraj oczekuje zwycięstwa w meczu otwarcia. W każdym razie drużyna Juliana Nagelsmanna ma odpowiednią pewność siebie, zespół chce wygrać cały turniej. Drużyna może nie zakwalifikowała się, ale pokazała siłę w ostatnich meczach przygotowawczych.

Die Mannschaft wygrali trzy z czterech poprzednich meczów, pokonali Holandię czy Francję. Trener Niemiec postawił w ostatnich pojedynkach na stabilny skład, w którym szczególnie groźnie wygląda ofensywny kwartet Havertz – Wirtz – Musiala i Gündogan. Wszyscy są kreatywni i dysponują solidnym strzałem z dystansu, a ich zgranie wzrosło dzięki pewności siebie trenera.

Dodając do tego Toniego Kroosa, który po turnieju pożegna się z karierą, jego motywacja będzie niesamowita.

Szkocja sprawiła niespodziankę w kwalifikacjach, zostawiając w tyle Norwegię. Ale od tego czasu, mając zapewnione mistrzostwo, drużyna poszła w dół. W ostatnich dziewięciu meczach wyspiarze wygrali tylko raz i to ze słabym Gibraltarem (2:0), najgorszą drużyną w Europie. Drużyna nie ma wielkich gwiazd w środku pola, z wyjątkiem Mc Tominaya, a szczególnie brakuje bramkostrzelnego napastnika na szczycie.

Szkocja będzie bronić i polegać na standardach w tym meczu, we wszystkich innych parametrach powinna być gorszą drużyną.

Na co postawić:

Niemcy wygrają mecz otwarcia mistrzostw przed 75 000 widzów, będą więcej przy piłce i stworzą więcej szans. Szkocja będzie jednak walczyć o każdy metr boiska, więc w meczu padną maksymalnie cztery bramki.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker