Czeskie Budziejowice – Kladno: Wynik meczu i liczba goli w meczu/České Budějovice/- 6.5

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
18 Widoki

Nasz typ: Czeskie Budziejowice – Kladno: Wynik meczu i liczba bramek w meczu/České Budějovice/- 6.5

01.03.2024 17:30

Drużyna gospodarzy Motor ponownie jest w zasięgu bezpośredniego udziału w ćwierćfinale playoffów. Do zajmującej czwarte miejsce Komety tracą tylko jeden punkt. Po zwycięstwie 3:0 w Karlowych Warach, południowi Czesi pokonali u siebie zajmujący trzecie miejsce Trinec 5:2. Budziejowice dały świetny występ w pojedynku z Ocelarem, co zaowocowało prowadzeniem 4:0 po drugiej tercji oraz zasłużonymi i ważnymi trzema punktami. Jan Strmen, który w poprzednich pojedynkach zastąpił niepewnego Dominika Hrachovinę, znacząco przyczynił się do dwóch zwycięstw. Jan Ordoš, obecnie najlepszy strzelec drużyny, również złapał formę, zdobywając cztery punkty w dwóch ostatnich pojedynkach.

Goście z Kladna, po porażce 0:5 u siebie z Mladą Boleslav definitywnie skazującej ich na trzeci baraż z rzędu, zaskakująco wygrali dwie ostatnie kolejki. Najpierw Rycerze pokonali Trinec 5:2, a w ostatniej kolejce Litvínov 2:0. Pierwsze czyste konto zachował Mareks Mitens, który w meczu z Vervą zaliczył 35 udanych interwencji. Jiří Ticháček nadal jest najbardziej wyróżniającą się postacią zespołu. Dwudziestojednoletni obrońca był skuteczny w obu wspomnianych zwycięstwach i brakuje mu tylko trzech punktów do wyrównania historycznego rekordu Martina Hamrlika.

Na co postawić:

Jeśli Motor chce myśleć o zakończeniu rozgrywek w pierwszej czwórce, bezwzględnie musi zdobyć trzy punkty w meczu z Kladnem. Obie drużyny w ostatnich dwóch kolejkach strzeliły tylko dwa gole, więc do zwycięstwa gospodarzy doliczymy mniejszą liczbę strzelonych bramek.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker