Pilzno – Servette: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
15 Widoki

Nasza rada: Pilzno – Servette: 1

14.03.2024 18:45

Pilzno uzyskało najlepszy wynik spośród czeskich drużyn w europejskich pucharach, remisując 0-0 w Szwajcarii. Rozgrywka nie była świetna, ale drużyna pokazała solidną obronę i dyscyplinę. W każdym razie do rewanżu przystąpią w lepszym nastroju niż ich przeciwnik.

Viktoria jest pewna siebie przed wyprzedaną publicznością, a także zyskała pewność siebie dzięki weekendowemu meczowi ze Spartą, którą rozgromiła 4:0. Trener Koubek może liczyć na najlepszego strzelca drużyny, Pavla Šulca, który tydzień temu był nieobecny z powodu kartek. Dzięki jego obecności drużyna zyskuje na sile ofensywnej i szanse na przełamanie Pilzna są całkiem spore. Drużyna jest ozdobiona świetnymi standardowymi zagraniami, ale wielu graczy może również zagrozić strzałami spoza pola.

Servette również dobrze spisało się w weekend, wygrywając 3-1 w lidze szwajcarskiej. Drużyna wróciła do rywalizacji o tytuł dzięki serii zwycięstw, co jest zarówno pozytywne, jak i negatywne. Trener Rene Weiler musi dużo myśleć o tym, jak rozłożyć siły. Klub z Genewy w ostatnich tygodniach dobrze radził sobie w końcówkach, ale w trzech konfrontacjach z czeskimi drużynami nie był w stanie wygrać w bieżącym sezonie i nie strzelił ani jednego gola, a szkoda. Tak czy inaczej, zespół posiada umiejętność zdobywania bramek, a szczególnie dobrze w ostatnich pojedynkach radzi sobie mocarz Crivelli. Drużyna jest praktycznie kompletna, poza nią jest tylko Douline.

Na co postawić:

Pilzno straciło tylko jedną bramkę w siedmiu meczach w Pucharze Europy w tym sezonie i zajmuje pierwsze miejsce po Sparcie. Otoczenie domowe i Šulc popchną West Bohemians do zwycięstwa, a tym samym do awansu. Mecz jest dostępny w BetBuilder.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker