Finlandia – Szwajcaria: Josi R. KB +0,5

PLbookmaker
21 maja, 2024
18 Widoki

Nasza wskazówka: Finlandia – Szwajcaria: Josi R. KB +0,5

21.05.2024 20:20

Mecz pomiędzy Finlandią a Szwajcarią zakończy zmagania w praskiej grupie A na trwających Mistrzostwach Świata. Ten mecz jest wyjątkowy, ponieważ wyniki pozostałych spotkań będą miały ogromne znaczenie i dopiero po nich będzie wiadomo, która drużyna wygra.

Finlandia zajmuje czwarte miejsce i jest przekonana, że nie zdoła awansować w tabeli. Z drugiej strony, jeśli Austria pokona Wielką Brytanię, Finowie spadną na piąte miejsce i będą musieli zdobyć punkty przeciwko Szwajcarom. Powodem jest to, że Finlandia przegrała z Austrią 2:3 i tym samym ma gorszy wzajemny bilans. A zdobycie punktów przeciwko Szwajcarii nie jest łatwe – w końcu Szwajcarzy byli niepokonani do meczu z Kanadą i przegrali 2:3 z faworytem grupy A.

Ponadto Szwajcaria nie wie jeszcze, jaka będzie ich motywacja na ten mecz. Jeśli Czesi pokonają Kanadę trzema punktami, Szwajcarzy zajmą trzecie miejsce w tabeli, niezależnie od wyniku meczu z Finami. Jeśli Czesi wygrają dwoma punktami, Szwajcaria musi wygrać trzema punktami, aby przesunąć się na drugie miejsce. I tak dalej, aż do momentu, gdy Czesi przegrają w regulaminowym czasie gry, wtedy Szwajcaria potrzebuje tylko jednego punktu, aby przesunąć się na drugie miejsce.

Na co postawić:

Przewidywanie, która drużyna będzie bardziej zmotywowana do zwycięstwa, jest obecnie trudne – chociaż można argumentować, że są to Mistrzostwa Świata i każdy chce wygrać każdy mecz. Tak czy inaczej, będzie to mecz wysokiej jakości, ponieważ obie drużyny pokazały swoje zalety w drużynie. Szwajcaria ponownie będzie polegać na występach gwiazdorskiego obrońcy Romana Josi, który strzelał we wszystkich sześciu meczach (3+8) i będzie strzelał przeciwko Finlandii bez względu na to, jak potoczy się mecz.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker