Ostapenko J. – Kalinskaya A.: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
18 Widoki

Nasza rada: Ostapenko J. – Kalinskaya A.: 1

21.02.2024 10:15

Przed tym sezonem mało kto przypuszczał, że jedną z najlepszych tenisistek będzie Łotyszka Jelena Ostapenko. I rzeczywiście, 26-latka przebiła się już na dziewiąte miejsce w światowym rankingu, wygrywając 16 z 19 rozegranych meczów i świętując tytuły w Adelajdzie i Linzu. Perełką jest to, że wszystkie trzy porażki poniosła w meczach z Wiktorią Azarenką, która w tym sezonie stała się jej nemezis.

Ostapenko zdołała pokonać Si-Ju Wang i Lulu Sun w trwającym turnieju 1000 w Dubaju, awansując do ósmej rundy po gładkim zwycięstwie 6-4, 6-3. W kolejnej rundzie zmierzy się z rozstawioną z numerem 40 Anną Kalinską, która będzie chciała pomścić zeszłoroczną porażkę w Adelajdzie.

Kalinska mogła zabłysnąć w tym roku awansując do ćwierćfinału Australian Open, ale poza tym czeka na kolejny znaczący wynik. W zeszłym tygodniu odpadła w pierwszej rundzie z Karoliną Pliskovą, a od weekendu gra w Dubaju, gdzie musiała się zakwalifikować. Pozostały jej więc cztery mecze.

Na co postawić:

Ostapenko jest w świetnej formie i jest obecnie piątą najlepszą zawodniczką sezonu według rankingu WTA Race. Potwierdzi swoją formę przeciwko Kalinskiej i awansuje do ćwierćfinału.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker