Slavia – AC Milan: drużyna gospodarzy – 10

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
17 Widoki

Nasza rada: Slavia – AC Milan: bez porażki u siebie – 10

14.03.2024 18:45

Slavia Praga przed tygodniem przegrała na San Siro 2:4 i w rewanżu ma sporo do nadrobienia. Reprezentant Pucharu Czech nie jest jednak pogrążony w wielkim śnie, bo na wynik spory wpływ miała czerwona kartka dla Dioufa.

W każdym razie do rewanżu przystępują pewni siebie, a przy wsparciu wyprzedanej FORTUNA:ARENA nie są bez szans na ciekawy wynik. Slavia pokonała już u siebie AS Romę w bieżącym sezonie, a także inne znane drużyny w przeszłości. Drużyna ma zarówno doświadczenie, jak i zwycięską mentalność, co jest niezwykle ważne zwłaszcza w starciach z europejskimi gigantami.

Trener Trpišovský oszczędził kilku zawodników (Holeš, Douděra) przeciwko Teplicom w weekend, na czele z kanonistą Chytilem, który wejdzie do gry. Dużą obietnicą jest występ wyleczonego Juráska, który w lidze strzelił dwa gole. W każdym razie Slavia będzie starała się grać pod presją przed swoimi kibicami i jak zwykle postawi na trudny występ u siebie, w którym powinna przewyższać swoich przeciwników. Drużyna powinna również być w stanie strzelać gole, a czas zdobycia bramki będzie miał znaczący wpływ na cały mecz i końcowy wynik.

W każdym razie AC Milan podejdzie do rewanżu w pełni sił. Leao i Florenzi są wypoczęci, nie grali w weekend z powodu kary kartkowej, Giroud wszedł tylko jako zmiennik. W każdym razie występ Slavii zwrócił uwagę włoskiej drużyny i nie można lekceważyć rodzimego zespołu. Goście będą polegać na standardach i strzałach z dystansu, tej samej broni co w pierwszym meczu. Co więcej, AC Milan jest drużyną, która potrafi bronić, więc mogą się nieco wycofać i polegać na ucieczkach. Rossoneri niekoniecznie muszą wygrać, najważniejsze jest to, aby pozbyć się spadkowego wyniku.

Na co postawić:

Slavia od dłuższego czasu jest bardzo mocna u siebie, porażki w Edenie można policzyć na palcach jednej ręki w ciągu ostatnich kilku lat. Przy wsparciu kibiców i skuteczności biegowej mogą dorównać Milanowi, więc przegrana praskiej drużyny nie jest nierealna. Chytil może strzelić gola. Mecz jest dostępny w BetBuilder.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker