Ofner S. – Tabilo A.: 2

PLbookmaker
29 czerwca, 2024
10 Widoki

Nasza rada: Ofner S. – Tabilo A.: 2

29.06.2024 15:00

Alejandro Tabilo przeżywa sezon swojego życia. Wspiął się już na 24. miejsce w światowym rankingu, zdobył swój pierwszy tytuł ATP na betonowym torze w Auckland w tym roku, a teraz dotarł do swojego pierwszego w karierze finału na trawie na Majorce. W drodze do finału pokonał Jakuba Mensika, a w półfinale znakomitego gracza trawiastego Gaela Monfilsa. Na Majorce popisuje się doskonałym serwem, a także świetnym przejściem do siatki.

Przeciwnikiem Tabila będzie Austriak Sebastian Ofner, który doskonale wykorzystał fakt, że z wyjątkiem Alexa Michelsena, w ćwierćfinale nie zagrał z żadnym jakościowym przeciwnikiem. Uniknął zarówno rozstawionego z numerem trzecim Adriana Mannarino, jak i rozstawionego z numerem pierwszym Bena Sheltona, którzy odpadli z turnieju, zanim mogli zmierzyć się z Austriakiem. Ofner do tej pory nigdy nie zdobył tytułu w najwyższej klasie rozgrywkowej i znajduje się poza pierwszą pięćdziesiątką rankingu ATP.

Na co postawić:

Alejandro Tabilo jest nieco bardziej doświadczonym i dopracowanym tenisistą wśród elity. Ponadto od dawna pokazuje, że twardsze i szybsze nawierzchnie całkiem mu odpowiadają. Ofner do tej pory był uważany bardziej za gracza clayowego. Zwycięstwo Tabila to dobry kurs na wygraną.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker