Seattle – Buffalo: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
18 Widoki

Nasz typ: Seattle – Buffalo: 2

18.3.2024

Buffalo powróciło do rywalizacji o playoffy dzięki całkiem przyzwoitej formie. Ich ostatnia porażka, 1:4 z bezpośrednim rywalem Detroit, ponownie im zaszkodziła, ale nadal można grać. Sabres są teraz pięć punktów za Red Wings. Obecnie są w podróży, która może być decydującym czynnikiem. Na początek zmierzą się z drużyną, która prawdopodobnie jest już poza grą na Zachodzie – Seattle, która ma obecnie 11 punktów straty.

Biorąc pod uwagę ostatnie 10 dni, Sabres byli lepsi w każdym aspekcie gry. Strzelanie, oczekiwane bramki, niebezpieczne strzały, a nawet strzały z rzutów karnych, gdzie Sabres mają 92 procent skuteczności w ostatnich czterech meczach. Seattle jest obecnie bardzo słabe z przodu. W ostatnich czterech meczach oddawali średnio 24 strzały, ich skuteczność strzelecka wynosiła zaledwie 6 procent, a odsetek niebezpiecznych strzałów wynosił tragiczne 38 procent. Nic dziwnego, że Krakens zdobyli zaledwie sześć bramek w ostatnich czterech meczach, z czego cztery trafiły do siatki Vegas.

Na co postawić: Sabres przyjeżdżają zdeterminowani, z wciąż migoczącym płomieniem, że wciąż mogą i powinni walczyć o playoffy. W tej chwili są w lepszej formie.

Zaufanie: 7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker