21 kwietnia, 2024
35 Widoki

Nasz typ: Juventus – Frosinone: 1. połowa: 0

25.02.2024 12:30

Kryzys Juventusu trwa w najlepsze, ponieważ Stara Dama tylko zremisowała 2-2 na terenie walczącej Werony i nie zdołała wygrać po raz czwarty z rzędu (0-2-2). Sytuacja nie jest jednak idealna również we Frosinone, które ostatnio przegrało 0-3 z AS Romą, mimo że oddało 25 prób strzałów.

Po dwóch słabych występach u siebie (Empoli 1-1, Udinese 0-1), Juventus będzie chciał się zrehabilitować i nie mógł prosić o lepszego przeciwnika. W rzeczywistości pokonali Frosinone w obu tegorocznych meczach międzypaństwowych, ostatni raz na początku stycznia w pucharze z wysokim wynikiem 4-0.

Frosinone i ich występy na terenie rywali to rozdział sam w sobie. Przyjezdni nigdy nie wygrali na wyjeździe w tym sezonie (0-3-9), a we wszystkich ośmiu przypadkach, gdy odwiedzali boisko drużyny z pierwszej połowy tabeli, wynik był oczywiście przegrany. Oprócz zdobycia najmniejszej liczby punktów na wyjeździe (3), Ciociari zdobyli również najwięcej bramek na wyjeździe (30).

Na co postawić:

Na drużynę Massimiliano Allegriego po raz kolejny spada deszcz krytyki, że w ich grze brakuje jakiejkolwiek myśli przewodniej. Jeśli goście choć trochę się postarają, mogą wykorzystać to nieszczęście i utrzymać korzystny wynik przynajmniej do połowy spotkania. W końcu Juventus prowadził tutaj tylko dwa razy w 12 meczach ligowych po 45 minutach.