Łotwa – Szwecja: Wynik 1. tercji i meczu – Szwecja

PLbookmaker
18 maja, 2024
13 Widoki

Nasze przewidywania: Łotwa – Szwecja: Wynik 1. tercji i meczu – Szwecja

18.05.2024 12:20

Sobotni program Mistrzostw Świata rozpocznie się w Ostrawie krótko po południu z udziałem reprezentacji Łotwy i Szwecji.

Łotysze mają w swoim składzie siedemnastu brązowych medalistów ostatniego turnieju. Jednak występ najlepszej bałtyckiej drużyny jest w tym roku raczej żenujący, pomimo trzech zwycięstw. Debiutant z Polski został pokonany przez Łotwę z pozycji faworyta dopiero w dogrywce (5:4), a także przez Francję (3:2). Jedyny komplet punktów udało się zdobyć dzięki skromnej wygranej 2:0 nad Kazachstanem. Ostatnie ciężkie bezpośrednie 1:8 z Niemcami musi być ciosem dla łotewskiej pewności siebie mimo piątej pozycji.

Szwecja gra absolutnie dobrze. Po czterech rozegranych meczach są jedyną drużyną w turnieju, która nie straciła jeszcze punktu. Hokeiści „Tre Kronor” wygrali 5:2 z USA, 5:1 z Polską, 6:1 z Niemcami i 3:1 z Kazachstanem. Razem z Finlandią mają jak dotąd najlepszą obronę, wpuszczając tylko pięć bramek.

Na co postawić:

Szwedzi czekają na medal od sześciu lat. W tym roku są w świetnej formie i znów mogą myśleć o awansie na szczyt. Będą również bronić swojej niezwyciężoności przed Łotyszami, którzy nie są już tak silni jak rok temu. We wszystkich czterech pojedynkach na turnieju mistrzowie świata z 2017 i 2018 roku triumfowali w pierwszych tercjach. W sobotę również od samego początku wcisną gaz do dechy.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker