Pittsburgh – Nashville: 2. drużyna, która strzeliła więcej niż 3 gole

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
16 Widoki

Nasz typ: Pittsburgh – Nashville: 2. drużyna, która strzeli więcej niż 3 gole

Pittsburgh niespodziewanie wciąż walczy o udział w playoffach pod koniec sezonu zasadniczego, pomimo tego, że po zakończeniu okienka transferowego sprzedał swojego gwiazdora Jake’a Guentzela. Ale wciąż tam jest, wciąż jest grupa wokół Sidneya Crosby’ego, która zdołała wycisnąć 16 punktów z ostatnich 10 meczów, najwięcej w Konferencji Wschodniej. Na trzy dni przed końcem sezonu zasadniczego, Pingwinom brakuje już tylko jednego punktu do miejsca w playoffach.

Konferencja Wschodnia przypomina maraton ślimaków. Drużyny takie jak Filadelfia czy Detroit, które jeszcze jakiś czas temu miały zapewnione miejsce w playoffach, powoli awansują, a zespoły, o których myśleliśmy, że są poza szansami, takie jak Islanders czy Pittsburgh, zaczęły deptać im po piętach. Dla Pingwinów szansa wciąż istnieje, a trener Mike Sullivan stara się grać bramkarzem, który jeszcze 14 dni temu osiągał świetne wyniki – Alexem Nedeljkovicem.

Na początku kwietnia błyszczał przeciwko Rangersom i Waszyngtonowi i dosłownie ukradł kilka zwycięstw. Wygląda jednak na zmęczonego. Złapał 10 z ostatnich 11 meczów. W poprzednich trzech zdobył co najmniej trzy gole i wydaje się, że brakuje mu tchu. Wciąż jest w bramce przeciwko silnej drużynie Nashville. Ma najwięcej strzałów na bramkę w ostatnich ośmiu dniach (średnio 36 na mecz) i świetną grę w przewadze (30 procent). Dziś gra swój ostatni mecz w sezonie regularnym i nie może skończyć lepiej niż na siódmym miejscu (ale wciąż może przeskoczyć Vegas).

Tak czy inaczej, playoffy rozpocznie na wyjeździe i trafi na silnego przeciwnika w pierwszej rundzie – Dallas lub Vancouver. Nie ma dziś takiej motywacji jak Pingwiny, ale na pewno nie odpuści w decydującej fazie sezonu.

Na co postawić: Nashville wygląda teraz bardzo dobrze z przodu, a dziś zmierzą się z drużyną, która gra egzystencjalną grę, ale ich bramkarz wygląda na dość zmęczonego. Ponadto Pens nie grają teraz zbyt często w osłabieniu, a z drugiej strony gra w przewadze działa na korzyść Nashville. Goście mogą dziś z łatwością strzelić trzy lub więcej bramek.

. Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker