Krejcikova B. – Rybakina E.: Ponad 20,5 meczu

PLbookmaker
11 lipca, 2024
9 Widoki

Nasza wskazówka: Krejcikova B. – Rybakina E.: Ponad 20,5 meczu

11.07.2024 12:00

Starcie Barbory Krejcikovej z Jeleną Rybakiną w półfinale Wimbledonu może być jednym z najważniejszych wydarzeń kobiecej części turnieju. Z jednej strony znakomita zawodniczka na kortach trawiastych Rybakina, która wygrała Wimbledon w 2022 roku, z drugiej będąca w formie Krejcikova, która również zna już uczucie wygrania Wielkiego Szlema, wygrywając French Open w 2021 roku.

Rybakina jest faworytką meczu. Jej umiejętności na korcie trawiastym są fenomenalne, a po znokautowaniu innych współfaworytek, takich jak Aryna Sabalenka, Coco Gauff i Iga Świątek, ma naprawdę interesujące perspektywy na drugi triumf w Wimbledonie. Ponadto, jej zdrowie, które nękało ją w ostatnich miesiącach i przyniosło wiele rozczarowań na dużych turniejach, powstrzymuje ją. W swoich ostatnich trzech meczach na Wimbledonie nie straciła seta, a łącznie przegrała zaledwie dziewięć spotkań.

Krejcikova, która do tej pory rozegrała dwa mecze z Rybakiną i zdołała pokonać ją w trzech setach za każdym razem (ale ani razu na trawie), również nie straciła seta w swoich ostatnich trzech meczach na Wimbledonie. Co więcej, znalazła receptę nie tylko na faworyzowaną Danielle Collins, ale także na znakomitą trawiastą zawodniczkę i ostrą strzelczynię Jelenę Ostapenko w ćwierćfinale. Rybakina to jednak znacznie trudniejszy orzech do zgryzienia.

Na co postawić:

Choć Rybakina jest zdecydowaną faworytką, Krejcikova tanio skóry nie sprzeda. Wręcz przeciwnie, może sprawić Kazaszce sporo kłopotów. Również dlatego warto spróbować dodać do kuponu, że czeka nas długie przeciąganie liny i sporo gemów do rozegrania.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker