Pardubice – Teplice: zwycięstwo gospodarzy – 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
17 Widoki

Nasza rada: Pardubice – Teplice: zwycięstwo gospodarzy – 1

17.02.2024 15:00

Pardubice weszły w drugą połowę rozgrywek jak huragan, zgarniając komplet punktów w dwóch meczach wyjazdowych i strzelając pięć bramek.

Dobra faza z okresu przygotowawczego została potwierdzona i drużyna w końcu zaczęła zdobywać bramki. W kolejnych meczach drużyna będzie grała znacznie lepiej, po długim czasie nie będzie pod presją każdego wyniku. Zlatohlavek i Daňek w końcu się pokazują, Krobot się rozkręca, a Patrák, który zajął miejsce w wyjściowym składzie kosztem Brdički, zaczyna notować coraz lepsze wyniki. Pardubice są najsłabszą drużyną w lidze u siebie, ale biorąc pod uwagę ich obecną sytuację, mają szansę na sukces w trzeciej rundzie. W porównaniu do Teplic, mają więcej kreatywności i więcej graczy zaangażowanych w końcówce.

Teplice pokonały u siebie Zlín (2:1), a Fila strzelił gola. Z medycznego punktu widzenia chudy napastnik jest zdrowy, ale on i Gning są kłopotliwą parą. Na wschodzie Czech goście będą polegać tylko na grze z bezpiecznej obrony, ale przynęta będzie wzajemna. Ale nie będzie wielkich wyścigów, Teplice rzadko otwierają obronę, ponieważ brakuje im jakości w środku pola. Skláři przegrali już z Pardubicami jesienią w najwęższym zakresie, a tym razem będą o bramkę gorsi, a może i bardziej pechowi.

Na co postawić:

Kurs na zwycięstwo gospodarzy jest tego wart, trener Kováč w końcu zdołał obudzić swoich podopiecznych w końcówce, która jest alfą i omegą wyników Pardubic.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker