Juventus – Udinese: półmetek/mecz: 0/1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
19 Widoki

Nasz typ: Juventus – Udinese: półmetek/mecz: 0/1

12.02.2024 20:45

Juventus przegrał 0:1 z Interem w ostatniej kolejce i stracił złudzenia na mistrzostwo. Udinese również nie zdobyło gola, gdyż rozbiło się na bramkarzu Monzy, ale bezbramkowy remis zapewnił im jednopunktową przewagę nad strefą spadkową przed rozpoczęciem tej kolejki.

Dopiero drugą porażkę w sezonie poniósł Juventus, który przegrał w Interze po pechowym golu obrońcy Gattiego – który notabene trafił też w zły słupek w przegranym meczu z Sassuolo – i po raz pierwszy w tym sezonie nie zdobył kompletu punktów w dwóch meczach z rzędu. Trener Allegri może nie być w stanie liczyć na napastników Vlahovica i Chiesę, ale przybycie Udinese obiecuje powrót do zwycięstw: Juventus wygrał osiem z rzędu u siebie z tym przeciwnikiem.

Goście połamali sobie ostatnio zęby na znakomitym bramkarzu Monzy i zanotowali 13. remis w sezonie. Problemem są jednak przede wszystkim zaledwie dwa zwycięstwa, które Udinese ostatni raz odniosło po 23 kolejkach w edycji 1979/80, kiedy to nie spadło tylko dzięki karom za aferę bukmacherską AC Milan i Lazio. Udinese nie wygrało też w pięciu ostatnich meczach wyjazdowych (0-2-3) i prawdopodobnie na tym się nie rozkręci.

Na co postawić:

Remis mistrzów Udinese utrzyma się w Turynie przynajmniej do połowy, zwłaszcza że ofensywa gospodarzy jest nękana przez kontuzje, a także słabszą formę. Ale Juventus nie podda się w drugiej połowie – wygrali osiem meczów w tym sezonie pomimo remisu w połowie (najwięcej w lidze).

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker