Pilzno – Fiorentina: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
21 Widoki

Nasza rada: Pilzno – Fiorentina: 2

11.04.2024 18:45

Ostatni przedstawiciel Pucharu Czech, Viktoria Pilzno, otworzy ćwierćfinał Ligi Konferencyjnej u siebie z włoską Fiorentiną w czwartek.

Zachodni Czesi są słabszym faworytem w nadchodzącym meczu, co dotyczy również awansu. Chociaż trener Koubek i jego podopieczni dobrze radzą sobie w Pucharze Europy, tym razem zmierzą się z najsilniejszym przeciwnikiem, z jakim spotkali się w ECL. Pilzno do tej pory unikało przeciwników z pięciu najlepszych lig europejskich, które różnią się od Servette, Zagrzebia czy Astany. Pilzno ma problem na obrzeżach boiska przed pojedynkiem z włoską drużyną, większość skrzydłowych ma problemy zdrowotne. W weekend poważnej kontuzji doznał Sýkora, w pełni sprawni nie są Jirka, Mosquera czy Kopic. Ten ostatni jest najbliżej miejsca w wyjściowym składzie.

Fiorentina przegrała w niedzielę 0:1 z Juventusem w Serie A i potwierdziła, że nie jest obecnie w idealnej formie (miała trudny remis w lidze). Z drugiej strony, zdominowali piłkę w Turynie, z 75% posiadaniem przeciwko Starej Damie. Również w pojedynku z Pilznem włoski klub będzie kontrolował piłkę, dojrzałość techniczna jednostek jest na wyższym poziomie niż w przypadku drużyny gospodarzy. W składzie jest wielu świetnych graczy, którzy mają potencjał, aby zrobić różnicę, Gonzalez, Bonaventura, Bellotti, Ikone, Barak i inni mogą strzelać bramki z dystansu i z bliskiej odległości. W każdym razie goście będą wywierać presję na Pilznie i strzelać gole w meczu. W najlepszym wypadku nawet Pilzno może strzelić gola, ponieważ Fiorentina od połowy stycznia dość rzadko zachowuje czyste konto.

Na co postawić:

Czeski futbol potrzebuje zdobyć punkt w dwumeczu z Fiorentiną, ale będzie to trudne przeciwko przeciwnikowi o niezwykle wysokiej jakości. Goście strzelają dużo bramek w pucharze, drużyna naciska tak mocno, jak to możliwe, do końca. Włoski zespół będzie kontrolował grę, co jest podstawowym warunkiem odniesienia ważnego zwycięstwa.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

20BETPostaw na 20bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker