Litomerice – Zlín: zwycięzca Zlín

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
23 Widoki

Nasza rada: Litomerice – Zlín: zwycięzca Zlín

19.03.2024 17:30

Podczas gdy Ekstraliga rozegrała dopiero drugi mecz ćwierćfinałów, półfinały rozpoczynają się jeden poziom niżej. Po raz pierwszy w historii zagra w nim Stadion Litoměřice, który znokautował Třebíč w maksymalnej możliwej liczbie pięciu meczów. Była to jedyna seria ćwierćfinałowa, która trwała do soboty. Najszybciej do ostatniej czwórki awansował Zlín, który w środę pokonał Prostějov w trzech meczach.

Rams zdołali przestawić się na tryb playoff po słabym sezonie zasadniczym. Podobnie jak w zeszłym roku, do playoffów dostali się wygrywając ostatnią dogrywkę. Rams zminimalizowali błędy, są produktywni, a co najważniejsze, mogą polegać na bramkarzu Hufie, najlepszym zawodniku zeszłorocznych playoffów. Półfinał to cel progresywny dla Zlína, klub chce wrócić do ligi, ale w zeszłym roku zawiódł w barażu z Kladnem, ale wszedł do playoffów złamany. Dlatego Berani muszą jak najszybciej zakończyć każdą serię.

Litomierzyce nie mają nic do stracenia w półfinale, co z jednej strony jest atutem, ale z drugiej strony piłkarze mogą być zadowoleni z półfinału. Stadion nie myśli o ekstraklasie, nie ma zaplecza sportowego (stadion) ani boiskowego (dużo zawodników gości). Motywacja, która jest kluczowa, będzie po stronie Zlína.

Na co postawić:

Litomierzyce wygrały wszystkie cztery mecze w sezonie zasadniczym, ale za każdym razem tylko jedną bramką (dwukrotnie 2:1 u siebie, 4:3 na wyjeździe). W playoffach gra się inaczej i Berani są w tym lepsi. Stawiamy na dwójkę.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker