Hurkacz H. – Zverev A.: Ponad 23,5 gema

PLbookmaker
22 czerwca, 2024
11 Widoki

Nasz typ: Hurkacz H. – Zverev A.: Ponad 23,5 meczu

22.06.2024 13:00

Pojedynek dwóch znakomitych serwujących zapewni półfinał niemieckiego turnieju w Halle. Naprzeciw siebie staną Alexander Zverev, który jeszcze nigdy nie przegrał swojego podania na trawiastych kortach w Halle, oraz Hubert Hurkacz. Choć jego serwis został przełamany dwukrotnie, to i tak wygrał wszystkie swoje mecze 2-0 w setach.

Podczas gdy Hurkacz znokautował Flavio Cobolliego, Jamesa Duckwortha i Marcosa Girona w swoich poprzednich trzech meczach, Zverev pokonał Oscara Otta, Lorenzo Songe i Arthura Filsa. Mecze z Ottem i Filsem przeciągnęły się do trzech setów, ponieważ Zverev nie zdołał wygrać tiebreaków.

Starcie tych świetnych serwów można było zobaczyć wcześniej w sezonie podczas United Cup. Zverev wygrał wtedy po trzech godzinach walki 6:7, 7:6, 6:4. W całym meczu był tylko jeden break. Pojedynek na trawie nie powinien być aż tak długi (pod względem czasowym), ale mecze mogą być rozgrywane w podobny sposób.

Na co postawić:

Ostatnim razem, gdy Zverev i Hurkacz zmierzyli się ze sobą, była to przeciągająca się bitwa świetnych serwów. Biorąc pod uwagę występ w Halle, gdzie serw obu zawodników ponownie dominuje, zdecydowanie zaleca się postawienie na gemy lub możliwość przynajmniej jednego tiebreaka.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker