Mainz – Union Berlin: mniej niż 2,5 gola – TAK

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
19 Widoki

Nasz typ: Mainz – Union Berlin: Mniej niż 2,5 gola – TAK

07.02.2024 18:30

Na środek tygodnia zaplanowano mecz 18. kolejki pomiędzy Mainz i Unionem Berlin, który nie został rozegrany w pierwotnym, styczniowym terminie z powodu oblodzenia. Obaj przeciwnicy plasują się w dolnej piątce – klub z Falklandów najgorzej radzi sobie u siebie (5), natomiast goście dla odmiany najsłabiej punktują na boiskach rywali (4).

Mainz przegrało w weekend z Werderem Brema i przedłużyło swoją passę bez zwycięstwa do dziewięciu meczów (0-5-4), więc nie jest zaskoczeniem, że są wyżej od Darmstadt tylko dzięki lepszemu bilansowi. Podopieczni trenera Jana Siewerta muszą się jednak poprawić, zwłaszcza na Mewa Arena, gdzie zanotowali jedyne ligowe zwycięstwo, ale pozostają najgorszą drużyną w rozgrywkach!

Union Berlin po cennym zwycięstwie 1:0 nad Darmstadt opuścił Lipsk z pustymi rękami (0:2) i w drugiej połowie sezonu z czterech spotkań wywiózł tyle samo punktów, dzięki czemu ma obecnie dwupunktową przewagę na pozycją barażową. Klub ze stolicy co prawda zdominował pierwszy mecz ligowy w tym sezonie na wyjeździe, ale od tego czasu za każdym razem przegrywał na wyjeździe i wywiózł do domu tylko jeden (!) z możliwych 27 punktów.

Na co postawić:

Goście z Berlina nie strzelili gola w 11 z 19 meczów ligowych w tym sezonie (58%) i prawdopodobnie tym razem bramka otwierająca wynik będzie różnicą. Spodziewam się maksymalnie dwóch goli.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker