Hradec Králové – Pardubice: Gole w przewadze Pardubic +0,5

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
19 Widoki

Nasze przewidywania: Hradec Kralove – Pardubice: Gole w przewadze Pardubic +0,5

20.03.2024 18:00

Seria pomiędzy Hradcem i Pardubicami jest jak dotąd bardzo fizyczna. Wiąże się to z wieloma starciami na granicy przepisów i dużą liczbą wykluczeń. Obie drużyny grają w przewadze, co udało im się wykorzystać w pierwszych dwóch meczach.

Seria przeniosła się do Hradca Kralove, gdzie drużyna gospodarzy zdołała pokonać Pardubice w trzecim meczu po rzutach karnych, ale tym razem żadna z gier w przewadze nie została wykorzystana. Nie jest jednak prawdą, że nie było gry w przewadze i nie było wielu szans na wykorzystanie gry w przewadze, wręcz przeciwnie. Po prostu tym razem nie wpadło, co było pewnym zaskoczeniem po wynikach dwóch pierwszych meczów.

Jeśli porównamy jakość obu drużyn, to nie ma wątpliwości, że na papierze Pardubice mają zespół pełen solidnych strzelców. Jest bardzo mało prawdopodobne, aby powtórzyła się sytuacja z wtorkowego meczu, w którym Mountfield był w stanie obronić siłę ofensywną Pardubic i wpuścić tylko jedną bramkę z 32 strzałów.

Na co postawić:

W czwartym ćwierćfinale będzie dużo faceoffów, dużo strzałów i tym razem więcej bramek. We wtorek goście mieli pięć gier w przewadze, w tym jeden fragment z prawie czterema minutami przewagi liczebnej z rzędu. Nie wykorzystali tego i ostatecznie przegrali. Jeśli chcą pojechać do Pardubic z bilansem 3-1, to gra w przewadze jest na to sposobem.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker