Fils A. – Zverev A.: Zverev A./-28,5 gemów

PLbookmaker
21 czerwca, 2024
15 Widoki

Nasz typ: Fils A. – Zverev A.: Zverev A./-28,5 meczu

21.06.2024 13:20

Alexander Zverev powoli, ale zdecydowanie odcisnął swoje piętno na trawie po dotarciu do finału Rolanda Garrosa. Na swoim domowym turnieju w Halle najpierw pokonał swojego rodaka Oscara Otte w trzech setach, a następnie pokonał Włocha Lorenzo Sonegę w dwóch setach w ósmej rundzie. To powinien być przeciwnik, który mógłby sprawić Zverevowi kłopoty, ale tak się nie stało. Serw niemieckiego tenisisty był szczególnie skuteczny.

W ćwierćfinale światowy numer cztery zagra z Francuzem Arthurem Filsem, który ma zaledwie 20 lat i zajmuje 37. miejsce na świecie. Fils był w stanie pokonać Tomasa Machaca i gracza gospodarzy Dominika Koepfera w Halle bez straty seta. Jego dotychczasowe występy na trawie były miłym zaskoczeniem, ale starcie z jednym z najlepszych graczy na świecie będzie prawdziwym sprawdzianem jego umiejętności.

Na co postawić:

Zverev przystąpi do meczu w roli faworyta. Udało mu się pokonać Filsa 6:2, 6:4 na clayu w Hamburgu w zeszłym roku i choć mecz w Halle będzie nieco inny niż na clayu, to porażka Zvereva byłaby sporą niespodzianką. Zwycięstwo Niemca można łączyć z liczbą rozegranych meczów.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker