Bejlek S. – Baptiste H.: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
18 Widoki

Nasza rada: Bejlek S. – Baptiste H.: 1

05.03.2024 03:00

Sara Bejlek od miesiąca ma osiemnaście lat, co eliminuje konieczność starannego dobierania turniejów. Może teraz rywalizować w tylu wydarzeniach, w ilu chce, co znajduje odzwierciedlenie w fakcie, że udaje się do Stanów Zjednoczonych, gdzie po turnieju w Austin będzie rywalizować również w tysiącu wydarzeń na prestiżowej imprezie w Indian Wells.

Jeśli chodzi o Austin, to bez problemów przeszła kwalifikacje, ale w turnieju głównym trafiła na rozstawioną z numerem jeden Anhelinę Kalininę. Nie potrafiła znaleźć sposobu na pokonanie 35. zawodniczki na świecie i przegrała w dwóch setach. W Indian Wells w kwalifikacjach nie spotka jednak tak trudnej przeciwniczki, gdyż zmierzy się ze 106. w rankingu Hailey Baptiste.

Amerykanka grała w małych turniejach ITF i WTA 125 w ostatnich tygodniach, więc ma znacznie pozytywny bilans meczów. Jednak gdy już trafiła do najwyższej klasy rozgrywkowej, miała spore problemy i na przykład w ogóle nie zakwalifikowała się do Australian Open.

Na co postawić:

Kiedy Bejlek gra przeciwko tenisistkom, które są na jej poziomie, prezentuje fantastyczny i agresywny tenis, na który jej przeciwniczki na próżno szukają odpowiedzi. Dzieje się tak głównie dlatego, że przewyższa je jakościowo. Tak będzie również w starciu z Baptiste, którą pokona i awansuje do finału rundy kwalifikacyjnej.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker