Gelnarová H. – Dostálová M.: zwyciężyła Gelnarová

PLbookmaker
8 czerwca, 2024
10 Widoki

Nasz typ: Gelnarová H. – Dostálová M.: zwyciężyła Gelnarová

22.06.2024 20:00

Kiedy w czerwcu rozpocznie się Clash of the Stars 8, wszystkie oczy będą zwrócone na jedno z najbardziej oczekiwanych starć wieczoru – walkę Hanki Gelnar z Michaelą Dostalovą. Pojedynek ten zapowiada nie tylko sportową dramaturgię, ale także sporą dawkę adrenaliny i sportowych emocji, których można doświadczyć tylko na naprawdę dużych wydarzeniach. Pojedynek Hanki i Miszy został zrujnowany przez kontuzję Gelnara w zeszłym roku na Clash 6, ale teraz nic nie powinno stanąć na przeszkodzie.

Nasz typ: Gelnar w Clash of the Stars

Hanka Gelnarová, znana jako „KrutoHanka”, jest nie tylko influencerką, ale także zapaloną wojowniczką, która była na Clash of the Stars już pokazała swoje umiejętności. Jej agresywny styl i umiejętność zachowania zimnej krwi pod presją sprawiają, że jest przerażającą przeciwniczką. Potrafi mocno atakować i bronić. Ze względu na jej emocjonalny i wybuchowy charakter, nie byłoby nie na miejscu rozważenie zakładu na zakończenie meczu K. O.

Nasz typ: Dostálová na Clash of the Stars

Po drugiej stronie ringu stanie Michaela Dostálová, nazywana „Miss Problem”. Jej doświadczenie w MMA jest dobrze udokumentowane, a jej umiejętności techniczne i metodyczne podejście do walki dają jej wyjątkową przewagę. Przede wszystkim Micha jest fantastyczną zawodniczką parterową, która jest czarnym pasem w BJJ i mogłaby pokonać każdego na ziemi w COT, w tym większość mężczyzn. W stójce jest znacznie gorsza, ale nadrabia to celnością ciosów i umiejętnością wykorzystania każdego błędu przeciwniczki.

Nasz wybór: Zakłady na Clash of the Stars

Dla obstawiających i fanów, którzy planują postawić zakład na Fortuna, ważne jest, aby obejrzeć najnowsze filmy treningowe obu zawodników. Mogą one zaoferować cenny wgląd w ich obecną formę i strategię na nadchodzący mecz. Clash of the Stars w Ostrawie będzie żyło każdym ciosem, kopnięciem i manewrem taktycznym, który zaprezentują ci dwaj zawodnicy.

Oczekiwane zawody oferują wiele możliwości obstawiania – od zwycięzcy pojedynku po konkretne wydarzenia, takie jak metody zwycięstwa i liczba rund. Zapraszamy na oczekiwaną walkę MMA w Ostravar Arenie, która z pewnością będzie tego warta!

Na co obstawiać :

Chociaż obaj zawodnicy są znanymi twarzami dla zagorzałych fanów Clash, Gellar jest wielkim faworytem walki. Ale Dostalova pokazała w przeszłości, że ma historię w sztukach walki, o której zdecydowanie nie można zapomnieć. Pojedynek może być więc bardziej wyrównany niż sugerują kursy, ale wierzymy w triumf „CruelHanky”.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker