Begu I.C. – Fruhvirtova L.: Begu i ponad 16,5 meczu

PLbookmaker
23 kwietnia, 2024
18 Widoki

Nasz typ: Begu I.C. – Fruhvirtova L.: Begu i ponad 16,5 klejnotów

23.04.2024 13:30

Główne zawody turnieju clay court 1000 rozpoczynają się w Madrycie. Do akcji wkroczy między innymi Linda Fruhvirt, a jej przeciwniczką będzie Rumunka Irina Begu na korcie Manolo Santana.

Doświadczona Begu zajmuje 128. miejsce w rankingu. Trzydziestotrzyletnia Rumunka była najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką na 22. miejscu. W tym sezonie nie grała zbyt wiele, występując tylko w jednym turnieju. Pod koniec marca dotarła do finału na kortach ziemnych w tureckiej Antalyi, gdzie uległa w trzech setach Hiszpance Bouzas.

Fruhvirtova była swego czasu 49. zawodniczką na świecie, ale 18-letnia Czeszka zajmuje obecnie 146. miejsce. Jak dotąd w tym roku jest na minusie. W dwóch turniejach dotarła do finałów ósmej rundy, ale poza tym wygrywała głównie w eliminacjach ze słabszymi przeciwniczkami. Od początku roku odniosła 8 zwycięstw, podczas gdy jej bilans porażek wynosi 13.

W ostatnich tygodniach Fruhvirt zmagała się na kortach. Pod koniec marca w San Luis Potosí przegrała z pozycji faworytki z Holenderką Lamens, od której otrzymała nawet kanarka. W Charleston musiała następnie przejść do trzech setów ze specjalistką od debla Melichar-Martinez po kursie 1,03, by przegrać z inną Amerykanką, Liu.

Na co postawić:

Begu wygrała ich jedyny wspólny mecz cztery lata temu na niższych torach ITF 7:5 i 6:0. Tym razem również jest papierową faworytką bukmacherów. I powinna potwierdzić tę pozycję w starciu z dobrze zapowiadającą się Fruhvirt. W stolicy Hiszpanii broni ćwierćfinału, w którym w przeszłości grała trzykrotnie. Ze względu na niższe kursy na wygraną Rumunki, zalecamy kombinację z wyborem co najmniej 17 rozegranych meczów.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

IVIBETPostaw na Ivibet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!!
Autor PLbookmaker