Davidovich Fokina A. – Machac T.: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
12 Widoki

Nasza rada: Davidovich Fokina A. – Machac T.: 2

17.04.2024 11:00

Tomas Machac wszedł w część sezonu na kortach ziemnych w Barcelonie ze znakomitym występem w rundzie otwarcia, gdzie bez większych problemów pokonał dwukrotnie 6:4 chińskiego kwalifikanta Shanga. Teraz czeski tenisista, który w swoim ostatnim turnieju w Miami sensacyjnie dotarł do ćwierćfinału, zmierzy się z gospodarzem Alejandro Davidovichem Fokiną.

Hiszpan w normalnych warunkach byłby zdecydowanym faworytem tego pojedynku, ale jego tegoroczna forma nie przystaje do członka światowej elity 30. Co więcej, sezon na kortach ziemnych rozpoczął od kompromitującej porażki w pierwszej rundzie turnieju Masters w Monte Carlo, gdzie przegrał z Sebastianem Kordą 1:6, 2:6. Była to jego trzecia porażka w ostatnich czterech meczach.

To będzie interesujące starcie dwóch wszechstronnych zawodników, którzy nie rozróżniają nawierzchni, ponieważ wychowali się na glinie.

Na co postawić:

Eksperci uważają Davidovicha Fokina za nieznacznego papierowego faworyta, głównie ze względu na jego lepszy ranking od Machaca. Czeski zawodnik jest jednak w życiowej formie i wciąż pnie się w górę rankingu. Do ósmej rundy awansuje Tomáš Macháč, który potwierdzi, że jego sukces w Miami nie był odosobnionym przypadkiem.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker