USA – Słowacja: USA/+4,5 gola

PLbookmaker
13 maja, 2024
13 Widoki

Nasz typ: USA – Słowacja: USA/+4,5 gola

13.05.2024 16:20

Stany Zjednoczone czeka rewanż za tygodniową próbę generalną z Bratysławy podczas poniedziałkowego programu MŚ w hokeju. Amerykanie zmierzyli się ze Słowacją w swoim jedynym meczu eliminacyjnym przed hokejowymi mistrzostwami i zdziesiątkowali ich 6:2. I z pewnością nie obroniliby podobnego wyniku w grupie B w Ostrawie.

Amerykanie przystąpili do turnieju z porażką 2:5 ze Szwecją, gdy wyrównany mecz rozstrzygnęły ostatecznie dwa gole do pustej siatki. Stany Zjednoczone zrehabilitowały się za nieudany początek turnieju w meczu z Niemcami, których zdominowały w sobotę, wygrywając 6:1. Sześciu różnych zawodników ze wszystkich linii zdobyło bramki, co jest świetną wiadomością dla trenera Johna Hynesa. Nie musi on już polegać tylko na dwóch elitarnych liniach.

Z drugiej strony Słowacja przystąpiła do turnieju z porażką 4:6 z Niemcami, co bardzo zdenerwowało trenera Craiga Ramsaya. Winą za porażkę obarczył głównie fakt, że jego podopieczni tak bardzo chcieli wygrać, że popełniali niezrozumiałe błędy i dawali Niemcom niepotrzebne szanse. W niedzielę, przeciwko Kazachstanowi, Słowacy poprawili swoje nastroje przed niemal domową publicznością w Ostrawie, wygrywając 6:2.

Na co postawić:

Amerykanie przeciwko Niemcom pokazali, na co ich stać w tym turnieju. Tydzień temu przeciwko Słowacji byli w zasadzie w pełni sił i było to wielkie zwycięstwo. Również w poniedziałek Stanom Zjednoczonym udało się wygrać, strzelając przy tym co najmniej pięć bramek.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker