Musetti L. – Fritz T.: Fritz T. -4,5 gemów

PLbookmaker
9 lipca, 2024
7 Widoki

Nasz wybór: Musetti L. – Fritz T.: Fritz T. -4,5 gemów

10.07.2024 15:15

Taylor Fritz po raz drugi w karierze dotarł do ćwierćfinału Wimbledonu, a sposób w jaki tego dokonał jest imponujący. Chodzi nie tyle o obowiązkowe zwycięstwa nad O’Connellem, Rinderknechtem i Tabilem, przeciwko którym zaprezentował doskonały serwis, ale przede wszystkim o jego ośmiofinałowy zwrot. Przeciwko Alexandrowi Zverevowi, który do ósmej rundy nie stracił ani jednego podania, Amerykanin przegrywał 0:2 w setach, ale potem znalazł skuteczną receptę na Niemca. Odwrócił losy meczu i odniósł niezwykle cenne zwycięstwo w pięciu setach.

W ćwierćfinale światowy numer 12 zmierzy się z 22-letnim Włochem Lorenzo Musettim. Zajmujący 25. miejsce w światowym rankingu zawodnik jeszcze nigdy nie zaszedł tak daleko w turnieju Wielkiego Szlema. Choć w pierwszych trzech rundach pomagał mu los i stosunkowo słabsi przeciwnicy, w ósmej rundzie przerwał passę początkującego Francuza Mpetshi Perricarda, pokonując go 3:1 w setach.

Na co postawić:

Gdyby nie ósma runda, Fritz byłby w zasadzie suwerenem w turnieju. Pokonał trudną przeszkodę w postaci Zvereva, a teraz zmierzy się z Włochem Musettim, który w czterech meczach rozegrał już 17 setów. Amerykanin nie tylko awansuje do półfinału, ale także wygra co najmniej pięć gemów dzięki świetnemu serwisowi i returnowi.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker