Czeskie Budziejowice – Tabor: Budziejowice -1.5 gola

PLbookmaker
29 maja, 2024
11 Widoki

Nasz typ: Budweis – Tabor: Budweis -1,5 bramki

30.05.2024 18:00

Najwyższe rozgrywki piłkarskie w przyszłym sezonie pozostaną w południowych Czechach. Pytanie tylko, czy w Czeskich Budziejowicach, czy w Taborze, który wywalczył prawo udziału w barażu. Tabor chciał uniknąć południowoczeskich derbów, po cichu życzył sobie pojedynku ze Zlinem, w którym widział większe szanse na sukces. Tak czy inaczej, Táborsko jest outsiderem w dwumeczu z Dynamem, nigdy w krótkiej historii baraży nie zdarzyło się, aby rywal z drugiej ligi w rozgrywkach międzyligowych odniósł sukces.

Tabor zajął trzecie miejsce za drużyną B Sigma Ołomuniec ze średnim bilansem 13-10-7, co bardziej świadczy o wyrównanym poziomie rozgrywek niż o ich jakości. Klub nie jest przygotowany do awansu pod względem sportowym i obiektowym, na stadionie brakuje sztucznego oświetlenia i podgrzewanej murawy. Jeśli klub miałby wygrać baraż, znaczną część sezonu musiałby rozegrać w Czeskich Budziejowicach.

Po jesieni ostatnie Dynamo przeżyło śmierć kliniczną, a za baraż dziękować mają Jablonecowi, który nie omieszkał w ostatniej kolejce doprowadzić do dogrywki i pokonać u siebie Zlin. W przeciwnym razie Budějovice zostałyby bezpośrednio zdegradowane, ponieważ zawiodły w ostatniej rundzie w Karwinie i przegrały 0: 1. Dynamo nie radziło sobie na wyjeździe przez cały sezon, zdobywając 83% punktów u siebie, gdzie wiosną zawsze strzelało co najmniej dwa gole, z wyjątkiem meczu ze Spartą. Budziejowice będą chciały wygrać mecz otwarcia przynajmniej dwoma bramkami, nie mogą liczyć na rewanż na wyjeździe.

Na co postawić:

Nożyce pomiędzy pierwszą a drugą ligą rozwierają się z roku na rok, Budziejowice, w przeciwieństwie do Taboru, mają doświadczenie w trudnych meczach i wyróżniających się zawodników (Suchan, Hellebrand, Čermák, Alli), co znajdzie odzwierciedlenie w wyniku – gospodarze wygrają co najmniej dwoma bramkami.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker