NY Rangers – Carolina: 2. drużyna, która strzeliła pierwszego gola w meczu

PLbookmaker
14 maja, 2024
12 Widoki

Nasz typ: NY Rangers – Carolina: 2. drużyna, która strzeliła pierwszą bramkę w meczu

14.05.2024 01:07

Czy to możliwe, że szczęście się odwróciło? Carolina przegrała pierwsze trzy mecze serii z NY Rangers. Za każdym razem jedną bramką. Wszystko rozstrzygało się w dogrywce. Nawet w meczu nr 4, Hurricanes zdobyli fatalną bramkę, gdy podanie z tyłu siatki zostało wbite do siatki przez bramkarza Freddiego Andersena, co podsyciło teorię, że jest on świetnym bramkarzem, dopóki sytuacja nie stanie się naprawdę trudna.

Ale Carolina ostatecznie wygrała ostatni mecz, decydując się na trzy minuty gry w przewadze. Strzał Brady’ego Skjei’a wpadł do siatki podczas pierwszej z 17 prób gry w przewadze. Canes są jak dotąd wyraźnie lepszą drużyną w tej serii. Wygrali trzy z czterech meczów dzięki oczekiwanym bramkom. Zostali naprawdę skopani przez drużyny specjalne, ale teraz sytuacja może się odwrócić. Carolina wciąż gra tak, jak ją znamy. Niesamowicie szybko, atakując. Zawodnicy są w świetnej formie.

A teraz może wreszcie zaczęli wierzyć, że zdobywca Trofeum Prezydenta, prowadzony przez niesamowitego bramkarza Igora Shestyorkina, może zostać pokonany.

Na co postawić:

Carolina jedzie do Nowego Jorku z adrenaliną. Drużyna gospodarzy nadal będzie w nieco uśpionym stanie, będąc na prowadzeniu 3-1 w sezonie i mając miejsce na popełnianie błędów. Hurricanes nie mają. Wciąż są bezpośrednio zagrożeni odpadnięciem. Drugi rok z rzędu byłoby to w szybkim tempie w wyrównanej serii (jak z Florydą w zeszłym roku). Dają z siebie wszystko na początku i strzelają pierwszą bramkę.

Zaufanie: 8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

20BETPostaw na 20bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker