Kraus S. – Knutson G.A.: Knutson G.A. +4,5 gema

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
16 Widoki

Nasz wybór: Kraus S. – Knutson G.A.: Knutson G.A. +4,5 gema

16.04.2024 16:00

Dwudziestosześcioletnia Gabriela Knutson nie ma idealnej kariery. Choć bardzo starała się dostać do kwalifikacji Wielkiego Szlema, co w końcu jej się udało, równie szybko może stracić zdobyte pozycje. Od początku marca wygrała tylko jeden mecz i poniosła trzy porażki. Mimo że nie grała najgorszego tenisa, nie miała szczęścia w końcówkach, aby wygrać kluczowe gemy i odnieść kilka zwycięstw.

Jej następną szansą jest WTA 125 w Oeiras, a ponieważ zbliża się okres, w którym zacznie odpisywać wiele punktów, potrzebuje więcej udanych turniejów. W pierwszej rundzie zawodów na kortach ziemnych zmierzy się z Austriaczką Sinją Kraus, która od około lutego zmaga się z trudnościami w grze, ponosząc głównie porażki. Cztery razy zakończyła turniej w pierwszej rundzie. W zeszłym tygodniu odniosła kilka zwycięstw w niższej dywizji Pucharu BJK i chciałaby to wykorzystać w turnieju w Oeiras (co ciekawe, to właśnie na tych kortach ukończyła Puchar BJK).

Na co postawić:

Nie ulega wątpliwości, że papierową faworytką jest Austriaczka Kraus, mimo że jest wyżej notowana w rankingach. Z drugiej strony należy pamiętać, że Knutson jest świetną zawodniczką i tanio skóry nie sprzeda. To właśnie dlatego zdołała wyrobić sobie markę wśród zawodowców, mimo że w turniejach zaczęła pojawiać się właściwie dopiero w 2022 roku po studiach. W Oeiras również nie sprzeda swojej skóry za darmo, przegrywając w sumie nie więcej niż cztery mecze.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker