Crystal Palace – Chelsea: Obie drużyny strzelają gola: Tak

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
24 Widoki

Nasza rada: Crystal Palace – Chelsea: Obie drużyny strzelą gola: Tak

12.02.2024 21:00

Crystal Palace nie zdołało nawiązać do poprzedniego zwycięstwa nad Sheffield i przegrało 1:4 z Brighton w ostatniej kolejce. Chelsea również strzeliła cztery gole (po raz drugi z rzędu), ponieważ przegrali u siebie z Wolves i ich marzenia o Pucharze Europy zostały ponownie przekreślone.

Ostatnia porażka Palace z Brighton również nie była tak zaskakująca, ponieważ Orły wygrały tylko jeden z sześciu meczów PL w tym sezonie, w którym para Eberechi Eze-Michael Olise (1-1-4), która rządziła w ostatnim zwycięstwie u siebie, nie wystąpiła od samego początku. Start pierwszego z wymienionych pozostaje więc bardzo niepewny w meczu z Chelsea.

Kolejna porażka Chelsea wzbudziła wątpliwości co do przyszłości trenera Pochettino, przeciwko któremu zaczynają występować nawet kibice. Sytuacji nie poprawił fakt, że żona Thiago Silvy publicznie wezwała do zmiany i choć nie sprecyzowała w jaki sposób, dla wszystkich było to jasne. Niektórzy piłkarze Chelsea grają poniżej swoich możliwości rzekomo dlatego, że brakuje im pewności siebie, co rzekomo jest winą trenera. Wyjazd na stadion Crystal Palace raczej nie będzie więc w najlepszych nastrojach.

Na co postawić:

W siedmiu z ostatnich ośmiu meczów ligowych Crystal Palace obie drużyny zdołały strzelić gola. Chelsea jest podobna pod tym względem (5/6) i udało jej się to w ostatnim spotkaniu, które zakończyło się wynikiem 2-1 dla The Blues.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker